Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

I hrdinové nosí brýle

Věděli jste, že i vaši oblíbení hrdinové musí čas od času nosit brýle? Je tomu tak. A ještě Vám s nimi přinesou bezvadné dárky.

Pokud nám v průběhu července a srpna do optiky přinesete nakreslený obrázek oblíbeného hrdiny s přimalovanými brýlemi, čekají na vás hravé dárky. 

Na každého čeká sleva 15 % na kompletní zakázku brýlí a k tomu dostane každý malou pozornost. Pro velké to může být například pouzdro na brýle a pro malé máme nachystané dárečky od Disney Princess a Disney Cars!

Všechny vaše obrázky se svolením rádi umístíme na náš Facebook. :) 

Obrázky těch, kteří si zakoupí brýle, navíc zařadíme do slosování. Hlavní cenou je zájezd do německého LEGOLANDU a norimberské zoo s delfináriem v termínu 28.–30. 9. 2019. 

Losujeme 2x, a to 31. 7. 2019 a 30. 8. 2019 vždy ve 12:00.

Výherce budeme ihned kontaktovat. 

Těšíme se na viděnou (kreslenou)!Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!