My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Jarní Fashion days

Využijte Fashion Days v Optice Richter a pořiďte si trendy brýle s 20% slevou. Nejnovější trendy světových značek už tento měsíc!

Vyzkoušejte si nejnovější trendy na vlastní oči

Pojďte dál, vítáme vás v Optice Richter, která zrovna praská v základech. Doputovaly sem totiž nejnovější kolekce jak slunečních, tak dioptrických brýlí.  

  • Které obroučky z dílen předních návrhářů vám sednou nejlépe?

  • Co se letos nosí na nosech?

  • Přijďte si užít atmosféru módních přehlídek a zapomeňte chvíli na to, že jste v Brně.

Pátek 7. dubna
Romantická Paříž a svobodný Amsterdam

Pobočka Běhounská představí nejnovější kolekci originálních brýlí Pilgrim, které podtrhnout půvab vaší osobnosti. Kromě toho můžete vyzkoušet unikátní brýle Skaga nebo elegantní design pro muže ve skvělé kvalitě značky Oscar Jacobson. Neméně důležitá je pak skvělá značka Porche Design, kterou si prostě musíte přijít osahat.

V Bílém domě se můžete těšit především na kolekce dětských brýlí. Nesmí tak chybět tolik oblíbené a hravé Jooly nebo barevné klasiky v podobě Hello Kitty. Radost nebudeme odpírat ani dospělákům! Představíme vám totiž kolekci od neuvěřitelných brýlí Incredible, Exalto nebo Oxibis.

Pátek 21. dubna
Berlínská fashion exploze

Berlínský život je známý především díky svému divokému stylu a velmi dobře vyvinutému smyslu pro kvalitní design. Toto přesně a snad i něco navíc je cítit z odvážné a moderní značky Mykita. V tento den si přijďte zkusit také luxusní brýle Salvatore Ferragamo, které si nasadíte na nos a budete se cítit žensky víc než kdy dřív. Překrásné a čistě provedené modely si letos připravili i v dílně značky Blackfin, které byste neměli minout.

Na naší další pobočce Bílý dům si užijete jak vy, tak i vaše drahá dítka. Pro ně jsme si připravili skvělé Oio, které jsou speciálně navrženy na základě síly dětské duše. Pokud máte rádi šmrnc moderní doby, zamilujete si obroučky Humphrey's. To platí i pro sexy sofistikované brýle od Brendl. Neskutečné materiálové, vzorové a barevné variace oceníte na brýlích Agatha Ruiz de la Prada. A pokud divokosti zase tolik neholdujete, bude se vám líbit Eschenbach.

Fashion je zážitek!

Dubnem ani zdaleka nekončíme. Další Fashion days vás čekají v květnu!

Připijte si s námi na módu

Co by to bylo za módu bez skvělého drinku? Přijďte si s námi připít na nejnovější fashion trendy. Zatímco budete zkoušet, jak vám rozličné obroučky padnou, můžete přitom popíjet speciální koktejl, který je na účet podniku.

Dnes nebo nikdy sleva 20 %

Na všechny brýle z nové kolekce máte 20 % slevu. Využijte Fashion days a pořiďte si brýle, které jsou podle světové módy nejvíce trendy.

Prokoukněte

Na pobočce Běhounská vás čeká od 13 hodin profesionální vizážista, který vám poradí, jak se nalíčit, pokud nosíte brýle. Věděli jste, že existují speciální triky?

 

Buďte v obraze a sledujte Fashion days na Facebooku Optika Richter. Nebudou snad chybět ani soutěže!

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!