My máme stále otevřeno :-) a těšíme se na vás. Jen čtvrtky budou na Běhounské otevřeny pouze do 18 hodin do odvolání. Děkujeme za pochopení.

Jarní Fasion Days 2

Připravili jsme pro vás tentokrát májové a poslední Fashion days. Přijďte si do Optiky Richter zamilovat sluneční nebo dioptrické brýle z nejnovějších kolekcí 2017.

Po úspěšné 1. vlně jsou tu další Fashion days Optika Richter. Tentokrát zahaleny do májového hávu, kde jedno srdce nezůstane chladné. Přijďte se 5. 5. a 19. 5. zamilovat do brýlí z nejnovějších kolekcí 2017. Které to budou?

Pátek 5. května
To bude Itálie! Miláno a Řím v jeden den

Pátek pátého pátý se bude pobočka Běhounská otřásat v základech díky divokým barvám exotické značky CocoSong. Na své si přijdou také milovníci nejnovější kočičích šelem. Představíme si totiž brýle z dílny Jaguar. Nejen pánové jistě ocení obroučky od Davidoff. Aby toho nebylo málo, představíme si také nejstylovější kousky oblíbené značky Joo-ly.

Chcete udělat radost svým dětem? Pak je vezměte do pobočky Bílý dům, kde vám představíme nejnovější kolekci Disney a Lookkino. Všechny ženy potěší své oči věhlasnou značkou Elle nebo Esprit. Kdo rád méně sportovní a více moderní verzi original od Adidas, ten by měl přijít také. Vyzkoušíme si jak sluneční, tak dioptrické brýle.

Pátek 19. května
Vyvrcholení Fashion days! New York and Paris, darling


Přijďte si na pobočku Běhounská vyzkoušet, jak vám sednou neskutečně jemné a moderní (nejen kulaté) obroučky Silhouette. Kromě toho také přijedou nejnovější kousky od pohodou prosáklé značky Oakley a těšit se můžete také na velkou dávku hipsteřiny od Neubau.

A co se bude dít v Bílém domě? Ten se podívá na zoubek čím dál více oblíbeným brýlím New York Yenkees, které jsou dělané především pro náročný pohled teenagera. Na své si přijdou nejen sportovci, ale především milovníci tolik známé a obdivované značky Adidas.

Soutěž o sluneční brýle do 2 000 Kč!

Přijďte v pátek 5. 5. a 19. 5. na některou z poboček Optiky Richter a nechte se vyfotit v brýlích, které se vám líbí. Označte se potom na našem Facebooku. Nejoblíbenější fotku (hodnoceno počtem lajků) odměníme slunečními brýlemi dle vlastního výběru do 2 000 Kč.

 

Nezapomeňte, že víme, jak si to užít

Sklenička na závěr!

Zatímco si budete zkoušet brýle, ze kterých vám srdíčko poskočí, můžte při tom popíjet speciálně namíchaný drink na účet podniku.

Sleva 20%

Na všechny brýle z nové kolekce máte 20 % slevu. Využijte Fashion days a pořiďte si brýle, které jsou podle světové módy nejvíce trendy.

Prokoukněte

Na pobočce Běhounská vás čeká profesionální vizážista, který vám poradí, jak se nalíčit, pokud nosíte brýle. Věděli jste, že pro to existují speciální triky?

Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!