Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Kápneme božskou pro vaše oči i brýle

Jsou vaše oči a brýle po dlouhé zimě vyčerpané?  V červnu jsme si připravili osvěžující program jak pro vaše oči, tak pro vaše brýle.

Během celého června si můžete na naše pobočky přijít nechat zadarmo kápnout božskou úlevu v podobě očních kapek Systane. Jsou ideální i pro nositele kontaktních čoček, takže se nemusíte ničeho obávat. 

  • Navíc, pokud se vám úleva zalíbí, na dvě balení očních kapek Systane dostanete 20% slevu. 

 Co se týče vašich brýlí, těm uleví náš červnový bezplatný servis. Ten zahrnuje:

  • čištění brýlí ultrazvukem pro křišťálově čistý průhled,
  • výměnu brýlových sedel pro spokojený nos,
  • srovnání brýlových obrouček a straniček pro rovné vidění,
  • výměnu či utažení unavených šroubků.

Oční kapky Systane snižují pocit suchého oka a dodají vašemu oku nový pohled na svět. Více informací o pocitu suchého oka si můžete přečíst v našem červnovém článku

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!