Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Oslňující květnové bonusy

Se slunečnou oblohou a delšími teplejšími dny bychom měli myslet i na ochranu našich očí před škodlivým UV zářením. Ultrafialové záření může mít na vaše oči mnoho negativních účinků a v důsledku zásadně poškodit vaše vidění. 

Oči si můžete chránit jak kvalitními slunečními brýlemi se 100% UV ochranou, tak kontaktními čočkami značky ACUVUE®, které taktéž – a jako jediné – poskytují téměř 100% filtr před ultrafialovým zářením. 

Nositelé kontaktních čoček, kteří kombinují nošení čoček se slunečními brýlemi, mají pak svůj zrak velice dobře ochráněn.

Naše květnové bonusy jsou natolik oslňující, aby Slunce už dále oslňovat nemuselo.

Legrace. Co jsme si tedy připravili?

  • Pokud si u nás zakoupíte dvoje sluneční brýle, dostanete k nim poukázku na dva lístky do kina Cinema City na 2D film dle vlastního výběru.
  • Pokud si u nás zakoupíte dvě stejná balení kontaktních čoček značky ACUVUE®, dostanete Edenred poukázku v hodnotě 250 Kč. 

Tímto můžete chránit jak vás, tak celou vaši rodinu.

Kde můžete poukázky uplatnit zjistíte na adrese edenred.cz. Lze například uplatnit i u nás, při dalším nákupu. :) 

Obě nabídky se sčítají, za větší nákup si tudíž odnesete více poukázek. 

Proč si sluneční brýle koupit právě u nás, více informací o UV záření, a jak to mají v UV zářením děti naleznate v našem článku ZDE.

 

Brzy na viděnou!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!