Ostrý zrak = bezpečnější jízda

Komplexní řešení brýlových čoček Rodenstock Road se zaměřuje na nejdůležitější faktory při řízení:

MÉNĚ OSLNĚNÍ A VÍCE KONTRASTU

Díky speciálnímu integrovanému filtru s 12% tónováním Rodenstock Road odstraňují z velké části rušivé oslnění od protijedoucích vozidel s LED a xenonovými světly. Navíc redukují rušivé odlesky za zhoršených světelných podmínek.

PŘESNĚJŠÍ ODHAD VZDÁLENOSTÍ

Mnoho uživatelů brýlí má rozdílné dioptrie mezi levým a pravým okem. Tím vznikají na sítnicích obou očí rozdílné obrazy, jež mohou vést k prostorovému zkreslení. Rodenstock Road pomocí speciálního dopočtu zajistí široké zorné pole a symetrii mezi levým a pravým okem a tím i perfektní prostorové vidění, které běžné brýlové čočky nenabízí.

DOKONALEJŠÍ VIDĚNÍ V NOCI

Za tmy se zvětšují oční zornice, dochází ke změně lomu světelných paprsků a tím vzniká neostrý obraz. Speciální měření očí přístrojem DNEye® Scanner umožní změnu lomu paprsků zohlednit do čoček Road a tím navrátit ostré a kontrastní vidění i při nedostatečném světle.

NEOMEZENÉ ZORNÉ POLE A SNADNÁ ZMĚNA POHLEDU

Bezpečné řízení vozidla vyžaduje neomezené zorné pole a časté změny pohledu. Optické vlastnosti brýlových čoček Rodenstock Road byly speciálně přizpůsobeny pro okamžitou změnu pohledu z dálky do blízka a zpět. Výsledkem jsou obzvláště široké zorné oblasti a ostré vidění.
Rodenstock Road jsou speciálně vyvinuté brýlové čočky, které ideálně plní náročné požadavky na vidění při řízení vozu – pro větší bezpečnost v silničním provozu. Jako jediné získaly certifikáty TÜV kvality a bezpečnosti brýlí pro řidiče.

Přijďte a uvidíte! 

Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!