Ve středu 27.2. 2019 bude naše pobočka na Běhounské ulici otevřena pouze do 17 hodin.

Ostrý zrak = bezpečnější jízda

V únoru naši pozornost soustřeďujeme hlavně na řidiče. Zima značí zhoršené viditelnostní podmínky a proto byste měli dávat velký důraz na to, zda vidíte nejlépe, jak je to jen možné. 

Kromě běžné kontroly zraku je ještě jedna možnost, jak si zajistit ten nejostřejši pohled zpoza vašeho čelního skla.  Připravili jsme pro vás na únor akci −20 % na brýlové čočky Rodenstock Road pro řidiče

Komplexní řešení brýlových čoček Rodenstock Road se zaměřuje na nejdůležitější faktory při řízení:

MÉNĚ OSLNĚNÍ A VÍCE KONTRASTU

Díky speciálnímu integrovanému filtru s 12% tónováním Rodenstock Road odstraňují z velké části rušivé oslnění od protijedoucích vozidel s LED a xenonovými světly. Navíc redukují rušivé odlesky za zhoršených světelných podmínek.

PŘESNĚJŠÍ ODHAD VZDÁLENOSTÍ

Mnoho uživatelů brýlí má rozdílné dioptrie mezi levým a pravým okem. Tím vznikají na sítnicích obou očí rozdílné obrazy, jež mohou vést k prostorovému zkreslení. Rodenstock Road pomocí speciálního dopočtu zajistí široké zorné pole a symetrii mezi levým a pravým okem a tím i perfektní prostorové vidění, které běžné brýlové čočky nenabízí.

DOKONALEJŠÍ VIDĚNÍ V NOCI

Za tmy se zvětšují oční zornice, dochází ke změně lomu světelných paprsků a tím vzniká neostrý obraz. Speciální měření očí přístrojem DNEye® Scanner umožní změnu lomu paprsků zohlednit do čoček Road a tím navrátit ostré a kontrastní vidění i při nedostatečném světle.

NEOMEZENÉ ZORNÉ POLE A SNADNÁ ZMĚNA POHLEDU

Bezpečné řízení vozidla vyžaduje neomezené zorné pole a časté změny pohledu. Optické vlastnosti brýlových čoček Rodenstock Road byly speciálně přizpůsobeny pro okamžitou změnu pohledu z dálky do blízka a zpět. Výsledkem jsou obzvláště široké zorné oblasti a ostré vidění.
Rodenstock Road jsou speciálně vyvinuté brýlové čočky, které ideálně plní náročné požadavky na vidění při řízení vozu – pro větší bezpečnost v silničním provozu. Jako jediné získaly certifikáty TÜV kvality a bezpečnosti brýlí pro řidiče.

 

Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!