Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Spicy friday

Brýle velkých značek jsou vám na dosah díky Fashion days. Co bude sladkým lákadlem?

Sleva 20 % na sluneční brýle nebo obruby a kompletní novinky pro rok 2018, které jindy neuvidíte. Můžete se nechat nalíčit vizážistkou a kosmetikou Mary Kay. A třešničkou na dortu bude občerstvení, které vás osvěží, ochladí a nebo rozpálí.

Už se těšíte? My moc! Nezapomeňte ale, že se jedná o časově omezenou akci. Otevřete svůj diář a tučně si zapiště páteční data nebo se rovnou přidejte k naší události na facebooku.

 

Spicy friday 18. 5.

Dopřejte si ostrý zrak díky odvážným kouskům, které objevíte na Fashion days. Pálí vás myšlenka na nové obroučky? Přijďte si vybrat ze žhavé nabídky na Spicy friday 18. 5.!

Pro odvážné, kteří se nebojí ukázat svoje ostřejší já a kašlat na dav.

Na adrese Běhounská najdete horké novinky od Blackfinn. Nike a Carerra se předvedou v Bílém domě. Který pikantní kousek si vybojuje místo na vašem nose?

Naše designová nabídka vám pronikne až do morku kostí a výběr bude náročný – možná se u toho zapotíte, zvlášť jestli si troufnete na naši čokoládu s chilli.

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!