Sportovní brýle – sleva 20 % na všechny značkové obruby

Při sportu se nemusíte omezovat – ať už se věnujete lyžím, běžkám nebo cyklistice. Pro vaše špičkové sportovní výkony u nás pořídíte špičkové sportovní brýle, které jsou vyrobeny z lehkých pružných materiálů, mají odolné čočky a perfektní zobrazovací schopnosti. Navíc vaše oči ochrání před UV zářením, což je při pobytu na horách nezbytné. Při sportu se nemusíte omezovat – ať už se věnujete lyžím, běžkám nebo cyklistice. Pro vaše špičkové sportovní výkony u nás pořídíte špičkové sportovní brýle

Na výběr máme klasické sportovní brýle a dioptrické sportovní brýle. A také specialitu – sportovní brýle s vyjímatelným dioptrickým klipem, který jde kdykoliv podle potřeby nasadit i sundat. Je to praktické pro ty z vás, kteří při sportu někdy nosí také kontaktní čočky.

Po celý únor u nás všechny značkové sportovní brýle pořídíte se slevou 20 %.

 

Chodíte běhat nebo hrajete kolektivní sporty? Pak vám doporučujeme kontaktní čočky. Narozdíl od brýlí vám nesklouznou z nosu ani při nejprudším pohybu a neubírají z periferního vidění. Stačí se přidat do našeho věrnostního programu a můžete už napořád využívat akci na čočky 3 + 1 zdarma.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!