Vážení zákazníci, v úterý 21.1.2020 bude pobočka na Běhounské ulici otevřena pouze do 17 hodin.

Užijte si slunce!

Konečně jsme se dočkali léta! Je tu čas teplých dní, dovolených a sluníčka. Jste však na slunění připraveni? S příchodem léta jsme pro vás přichystali speciální nabídku. Až do 31. 7. u nás najdete sluneční brýle a kontaktní čočky s 20% slevou!

*U kontaktních čoček platí sleva jen při koupi dvou balení.

Vsaďte na styl

Ať se už chystáte na dovolenou k moři nebo si plánujete jen odskočit do města, sluneční brýle jsou jednou z věcí, na které byste v létě neměli zapomenout. Jsou nejenom stylovým doplňkem, ale plní hlavně ochrannou funkci. Na obou pobočkách Richter najdete kolekce módních modelů od světoznámých značek jako Mykita, Jaguar, Esprit, Moschino či Lacoste.

shutterstock_178076960_400_01

Zvolte sportovní model

Rádi jezdíte na kole či bruslích? Nebo se věnujete běhu či turistice? Pak vám doporučujeme sportovní sluneční brýle. Design speciálně upravený pro sportovní aktivity a optimální UV filtrer poskytnou vašim očím ochranu a komfort během aktivního relaxu. Vyberte si sportovní modely značek Polariod, Oakley, Rudy Project či Adidas. 

shutterstock_154131461_400

Do slunečních brýlí vám rádi zhotovíme dioptrické čočky se slevou 20 %.

Od brýlí k čočkám

Dioptrické sluneční brýle jsou sice praktické, ale pokud hledáte ještě více svobody a méně limitů, zvolte si kombinaci kontaktní čočky + sluneční brýle. V optice najdete široký výběr kontaktních čoček Acuvue s letní slevou 20 %. Pokud tedy preferujete pohodlí a ostré vidění po celý den, tohle je možnost pro vás. Sleva 20 % na kontaktní čočky platí při nákupu dvou balení.

trueyenaraa_prodshot

Všechny modely slunečních brýlí najdete v galerii na naší Facebookové stránce

Přejeme krásné a stylové léto!


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!