Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Vidíte dobře?

Řídíte auto? A vidíte dobře? Při řízení jsou to mnohdy setiny vteřiny, které nás dělí od nehody, a 100% zrak je tedy nutností pro bezpečnou jízdu. Jak jste na tom vy? Přijďte si nechat zkontrolovat zrak!

I když máte pocit, že váš zrak je v pořádku, za špatných světelných podmínek tomu tak být nemusí. Mnoho řidičů trpí například šeroslepostí, která způsobuje zhoršené vidění právě za nedostatku světla a v noci. V zimě to ale může znamenat, že v praxi řídíte jen v šeru. Nechte si proto zkontrolovat zrak pomocí přístroje DNEye Scanner, který dokáže odhalit právě i šeroslepost. Tímto přístrojem vám také umíme vyrobit brýlové čočky přesně na míru.

V lednu pro vás navíc máme dárek. Dálniční známku ke všem brýlovým čočkám vyrobeným pomocí technologie DNEye Scanner.

Měření přístrojem DNEye Scanner je součástí vyšetření zraku u nás na pobočce na Běhounské bez dalších příplatků. Objednat na vyšetření se můžete zde. Nebo nám zavolejte.

Přijďte a uvidíte.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!