Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Zaostřeno na děti

V červnu a červenci se věnujeme těm nejmenším 

Ke každému nákupu dětských brýlí máme připraven speciální dárek. Děti si budou moci vylosovat některou z našich cen jako třeba vstupenku do Vida parku, vstupenku do 5D kina v OD Letmo, speacer, fixy, pastelky, reflexní vesty a další drobnosti. :-) 

Nechceme však zapomínat ani na rodiče! Odměníme Vás certifikátem na vyšetření očí (v hodnotě 350 Kč) a dárkovým poukazem v hodnotě 500 Kč na nákup brýlí

Těšíme se na Vás v Optice Richter v Bílém Domě.

 

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!