Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Zaostřeno na individuální brýlové čočky

Celý svět pospíchá kupředu, a to možná i rychleji, než by si mnozí z nás přáli. Nové vynálezy, nové technologie, nové způsoby práce a často i nový shon. Někdy by neuškodilo zpomalit a více se radovat z obyčejných věcí.

Našemu oboru se nové technologie také nevyhýbají. Díky nim vám ale u nás v optice můžeme pomoci, abyste náročné životní tempo zvládali mnohem lépe. Největší progres v poslední době zaznamenal vývoj individuálních brýlových čoček, na jejichž výhody vás tento měsíc upozorňujeme. Shrnuli jsme je pro vás do článku. Pokud se pro jejich nákup rozhodnete v měsíci říjnu, obdržíte od nás navíc dvouletý bezpečnostní balíček.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!