Zaostřeno na multifokální brýlové čočky

Multifokální brýlové čočky od značky Rodenstock v listopadu a prosinci 2018 se zárukou vrácení peněz. Pokud váháte, zda do brýlí s multifokálními čočkami investovat, tak neváhejte. Nyní máte možnost si je bez ryzika vyzkoušet. Podmínky jsou uvedeny níže, případně vám je rádi sdělíme ve kterékoli naší optice.

Podmínky akce

Garance vrácení peněz

Záruka vrácení peněz se vztahuje pouze na nákup jednoho páru multifokálních brýlových čoček Superior,Excellence a Perfection zakoupených v období kampaně od 15.10.2018 do 31.12.2018 při vrácení nepoškozených brýlových čoček do 6 měsíců od data nákupu ve společnosti Optika Richters.r.o.V případě nespokojenosti získá zákazník od oční optiky  zpět cenu multifokálních čoček,kterou zaplatil po odečtení slev.

Výměna

V případě výměny za levnější pár nebo páry brýlových čoček získá zákazník od oční optiky zpět rozdíl mezi cenou původně zakoupených progresivních čoček a cenou nových brýlových čoček.Tento nový pár nebo páry již není možné vrátit.Záruku vrácení peněz lze uskutečnit pouze jednou,a to v oční optice,kde byly brýlové čočky zakoupeny.

Účastnit se mohou pouze osoby starší 18-ti let.Nelze použít v kombinaci s jinými propagačními a slevovými akcemi.


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!