Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Zaostřeno na ochranu očí před sluncem

V srpnu se věnujeme ochraně zraku před UV zářením a prevenci souvisejících onemocnění

Letní sezóna a dovolené jsou v plném proudu. Neměli bychom však i během odpočinku zapomínat na správnou ochranu zraku. Není radno v létě podceňovat nošení kvalitních slunečních brýlí. Vlivem UV záření může nastat nejenom zánět spojivek, ale i některé závažnější potíže dlouhodobějšího rázu. Víte však, že ochranu zraku mohou zajistit i kontaktní čočky? I ty již dnes UV filtr obsahují.

Aby vám během prázdnin nic nezkazilo zážitek z volna, připravili jsme pro vás na měsíc srpen kampaň - veškeré modely slunečních brýlí s 20 % cenovým zvýhodněním. Pokud uvažujete o nošení kontaktních čoček, nebo jste již jejich nositeli, jistě oceníte naši akci 1+1 zdarma na jednodenní a 3+1 zdarma na měsíční balení kontaktních čoček.

Těšíme se na vás v některé z našich optik.

 

 Srpnová akce v Optice Richter


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!