Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Zaostřeno na sport

Vážení zákazníci, milí přátelé, dovolte, abychom vám za celý tým Optiky Richter popřáli všechno nejlepší do Nového roku 2019! 

 

Sport a brýle

Měsíc leden je ve znamení nejen zimních radovánek, ale také sportu. Rádi bychom Vám představili některé z produktů, které můžete najít u nás na prodejnách. 

Prvním je dioptrický klip do lyžařských brýlí a je ideální volbou, pokud neradi nosíte kontaktní čočky. Má flexibilní zachytávací nožky, takže se nemusíte bát, že by do Vašich brýlí nepasoval. 

 

Pokud jste milovníky vodních sportů, je pro Vás možná ta správná volba pořízení plaveckých brýlí s dioptrickou korekcí. U nás v optice si však můžete nechat na zakázku vyrobit i například brýle na běh a na kolektivní sporty, a to i pro Vaše děti. 

A jestliže jste člověk, který by své běžné brýle za ic nasvětě nevyměnil, máme pro tu pro Vás možnost protizamlžovacích přípravků, bez kterých se v zimě neobejdete. 

V každém případě věříme, že si dnešní chladné dny užijete naplno. Brzy naviděnou! 

 

 

 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!