Zkuste to bez brýlí!

Ať už sportujete, pracujete, nebo se jdete zabavit ven, kontaktní čočky vám pomůžou cítit se neomezeně a svobodně. V Optice Richter teď můžete mít druhé balení čoček, roztoku nebo kapek s 50% slevou!

 

Nenechte se omezovat
Měsíční kontaktní čočky AirOptix

Sportujete? Nebo si rádi vyrazíte do divadla či na ples? Zkuste to bez brýlí! Pocit neomezenosti a svobody vám dodají měsíční kontaktní čočky AirOptix. Díky revolučnímu materiálu, který propouští nadměrné množství kyslíku k očím se budete cítit svěže a příjemně i při dlouhodobém nošení.  Čočky jsou navíc odolné vůči nečistotám, a tak si můžete užívat jasný pohled a ostré vidění.

aoa_6ct_ctn_breathable_fclft_-_kopie_1000_02

Experimentujte s barvami
Barevné měsíční kontaktní čočky AirOptix Colors

Změna je život a experimenty s vzhledem k tomu tak trochu patří. Zkuste si proto příjemné barevné kontaktní čočky AirOptix Colors, které dodají vašemu looku ten správný efekt. Díky technologii barev 3 v 1 budou vaše oči vypadat krásně a zbarvení bude působit přirozeně. Čočky jsou navíc odolné vůči usazeninám a jejich plazmou zušlechtěný povrch je neustále zvlhčován, takže se nemusíte bát suchých očí nebo nejasného vidění.

K dispozici máte 9 barevných odstínů s dioptriemi i bez dioptrií.

shutterstock_131987828_1000

Buďte vždy připraveni
Jednodenní kontaktní čočky Dailies Total1

Máte dynamický život? Hodně cestujete? Roztok a pouzdro nechte tentokrát doma vyberte si jednodenní čočky! S obsahem vody minimálně 80 % a nejvyšší propustností kyslíku jsou Dailies Total1 ideálním partnerem pro zdraví vašich očí. Plusem je, že čočky mají hedvábně hladký povrch, takže je v oku téměř neucítíte.

Jednodenní kontaktní čočky Dailies AquaComfort PLUS

Slyšeli jste už o zvlhčování čoček mrkáním? Produktová řada AquaComfort PLUS od Dailies nabízí přesně to! Pokud tedy máte problémy s vysušováním očí, rozhodně doporučujeme právě tyto čočky. Snadná aplikace a dlouhotrvající jasné a čisté vidění každý den.

Vybrat si můžete i ze speciálních multifokálních (Multifocal) čoček nebo čoček pro lidi s astigmatismem (Toric).

dacp_family_30

Dopřejte svým čočkám vhodnou péči
Opti-Free PureMoist

Nedílnou součástí nošení kontaktních čoček je i pravidelní a důkladná péče. Víceúčelový roztok Opti-Free PureMoist zvlhčí čočky až na 16 hodin. Díky unikátnímu složení redukuje ukládaní lipidů, odstraňuje proteiny a ničí choroboplodné zárodky.

3d_ofpm_300ml_c_l_cz_sk_rtfc_1000

Aosept Plus HydraGlyde

Potřebujete skutečně spolehlivý roztok? Vsaďte na peroxidový roztok od Aosept! Čistí, dezinfikuje a uchovává všechny typy kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových. Roztok je navíc obohacen o zvlhčující složku HydraGlyde®, která propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celou dobu nošení. Součástí balení je i speciální pouzdro, které obsahuje katalyzační činidlo AODISC potřebné pro správný průběh čistícího procesu.

Kapky SYSTANE® ULTRA

Trápí vás suché oči? Bez kapek ani na krok! Díky jedinečnému složení poskytují dlouhodobou ochranu a významnou úlevu od nepříjemných projevů syndromu suchého oka. Vhodné jako doplněk ke kontaktním čočkám. 

shutterstock_114326254_1000

Akce platí do konce června.

Těšíme se na vás na obou pobočkách Optiky Richter!                                                                 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!