Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Zkuste to bez brýlí!

Ať už sportujete, pracujete, nebo se jdete zabavit ven, kontaktní čočky vám pomůžou cítit se neomezeně a svobodně. V Optice Richter teď můžete mít druhé balení čoček, roztoku nebo kapek s 50% slevou!

 

Nenechte se omezovat
Měsíční kontaktní čočky AirOptix

Sportujete? Nebo si rádi vyrazíte do divadla či na ples? Zkuste to bez brýlí! Pocit neomezenosti a svobody vám dodají měsíční kontaktní čočky AirOptix. Díky revolučnímu materiálu, který propouští nadměrné množství kyslíku k očím se budete cítit svěže a příjemně i při dlouhodobém nošení.  Čočky jsou navíc odolné vůči nečistotám, a tak si můžete užívat jasný pohled a ostré vidění.

aoa_6ct_ctn_breathable_fclft_-_kopie_1000_02

Experimentujte s barvami
Barevné měsíční kontaktní čočky AirOptix Colors

Změna je život a experimenty s vzhledem k tomu tak trochu patří. Zkuste si proto příjemné barevné kontaktní čočky AirOptix Colors, které dodají vašemu looku ten správný efekt. Díky technologii barev 3 v 1 budou vaše oči vypadat krásně a zbarvení bude působit přirozeně. Čočky jsou navíc odolné vůči usazeninám a jejich plazmou zušlechtěný povrch je neustále zvlhčován, takže se nemusíte bát suchých očí nebo nejasného vidění.

K dispozici máte 9 barevných odstínů s dioptriemi i bez dioptrií.

shutterstock_131987828_1000

Buďte vždy připraveni
Jednodenní kontaktní čočky Dailies Total1

Máte dynamický život? Hodně cestujete? Roztok a pouzdro nechte tentokrát doma vyberte si jednodenní čočky! S obsahem vody minimálně 80 % a nejvyšší propustností kyslíku jsou Dailies Total1 ideálním partnerem pro zdraví vašich očí. Plusem je, že čočky mají hedvábně hladký povrch, takže je v oku téměř neucítíte.

Jednodenní kontaktní čočky Dailies AquaComfort PLUS

Slyšeli jste už o zvlhčování čoček mrkáním? Produktová řada AquaComfort PLUS od Dailies nabízí přesně to! Pokud tedy máte problémy s vysušováním očí, rozhodně doporučujeme právě tyto čočky. Snadná aplikace a dlouhotrvající jasné a čisté vidění každý den.

Vybrat si můžete i ze speciálních multifokálních (Multifocal) čoček nebo čoček pro lidi s astigmatismem (Toric).

dacp_family_30

Dopřejte svým čočkám vhodnou péči
Opti-Free PureMoist

Nedílnou součástí nošení kontaktních čoček je i pravidelní a důkladná péče. Víceúčelový roztok Opti-Free PureMoist zvlhčí čočky až na 16 hodin. Díky unikátnímu složení redukuje ukládaní lipidů, odstraňuje proteiny a ničí choroboplodné zárodky.

3d_ofpm_300ml_c_l_cz_sk_rtfc_1000

Aosept Plus HydraGlyde

Potřebujete skutečně spolehlivý roztok? Vsaďte na peroxidový roztok od Aosept! Čistí, dezinfikuje a uchovává všechny typy kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových. Roztok je navíc obohacen o zvlhčující složku HydraGlyde®, která propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celou dobu nošení. Součástí balení je i speciální pouzdro, které obsahuje katalyzační činidlo AODISC potřebné pro správný průběh čistícího procesu.

Kapky SYSTANE® ULTRA

Trápí vás suché oči? Bez kapek ani na krok! Díky jedinečnému složení poskytují dlouhodobou ochranu a významnou úlevu od nepříjemných projevů syndromu suchého oka. Vhodné jako doplněk ke kontaktním čočkám. 

shutterstock_114326254_1000

Akce platí do konce června.

Těšíme se na vás na obou pobočkách Optiky Richter!                                                                 


Přihlásit se k odběru newsletterů

Dostávejte každý měsíc informace o aktuálních akcích!