Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Ostatní sortiment

Pomůcky pro slabozraké

Součásti služeb poskytovaných v našich optikách je i péče o klienty slabozraké a klienty se zbytkem zraku. Velmi úzce spolupracujeme s očními lékaři i s centrem pro slabozraké TYFLOSERVIS v Brně.

Je důležité si uvědomit jak se nedostatečná zraková funkce projeví na celkové kvalitě života každého člověka, zvláště dnes, kdy je kladen zvýšený nárok na naše smysly a zrak především. Vhodným poradenstvím a péčí o tyto klienty, jakožto i zhotovením a úpravou vhodných pomůcek, se snažíme dosáhnout v nejvyšší možné míře zkvalitnění jejich zrakové pohody a tím i společenského a životního uplatnění.

Lupy

Jednak například jednoduché na text příložní optické hranoly či polokoule, jednak klasické lupy a to bez osvětlení nebo s osvětlením, napájené bateriemi, případně pomocí síťového adaptéru. V poslední době jsou velice oblíbené lupy s osvětlením LED diodami, dotykovými spínači a tzv. digitální kamerové lupy s větší škálou funkcí a možností napojení na televizní obrazovku.

Dalekohledové brýle a systémy

Jsou další možnosti jak řešit problém nedostatečného vidění. V tomto případě odpadá nutnost používat při jejich používání ruce. Dalekohledový systém je zabudován do brýlové obruby.Tyto pomůcky se zhotovují individuálně pro každého zákazníka. Případně jsme schopni upravit stávající pomůcku dle fyzických parametrů zákazníka.

Nejvýznamnějšími partnery, s kterými spolupracujeme jsou firma ESCHENBACH a SAGITTA Brno. Jejich široká nabídka pomůcek nám umožňuje uspokojit jakékoli potřeby a požadavky našich zákazníků.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online