Vážení zákazníci, i přes vzniklou situaci nadále fungujeme,ale máme omezenou pracovní dobu a to takto: na pobočce Bílý dům jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8 do 14 hodin, na pobočce Běhounská od 9 do 15 hodin, soboty budou zavřené. Toto omezení bude trvat do odvolání. Chtěli bychom poprosit klienty, kteří jsou k nám objednáni na vyšetření zraku, kontrolu kontaktních čoček, aplikaci kontaktních čoček, a patří do skupiny osob, které se v posledních 14 dnech zdržovaly ve státu s vysokým rizikem výskytu COVID-19 nebo sdílejí společnou domácnost s takovou osobou, aby se telefonicky přeobjednali na pozdější termín. Děkujeme za pochopení.

Co je to antireflexní úprava a je pro mě vůbec důležitá?

Co je to antireflexní úprava a je pro mě vůbec důležitá?

Antireflex je zušlechťující povrchová úprava, kterou lze nanést na brýlové čočky všech typů. Tato úprava snižuje odrazivost lesklých ploch .Tím zvyšuje ostrost a kvalitu vidění. Antireflex zvyšuje propustnost viditelného světla a tím snižuje únavu očí.

Antireflexní úpravu doporučujeme dát na každé brýle. Nejvíce ji však oceníte při jízdě autem nebo při práci na počítači.

Antireflexní úprava bývá doplněna o součást hydrofobní úpravy. Zvyšuje odolnost povrchu čočky vůči mastnotám a nečistotám a odpuzuje vodu. Čočky s hydrofobní úpravou se lépe čistí, nemlží se tak, jako čočky bez této úpravy.