Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Přesahy nejen v optometrii

Kultivujeme svoje prostředí, stejně jako svůj obor a pro vás vybíráme jen to, za čím si skutečně stojíme.

Při podpoře kulturních aktivit, hledání pozitivních přínosů pro životní prostředí, péči o prostor, či propojování se s nejrůznějšími projekty napříč obory specifických komunit – móda, design, umění, kultura – vždy se cítíme být součástí něčeho většího.

Stejně jako o dlouhodobý vztah s vámi, u nás v Optice Richter dále pečujeme o:

Obor optometrie

Optika Richter dbá na tradici svou i celého oboru. Zároveň obor rozvíjí dál a v optometrii se drží na špičce inovátorství. Naše nabídka obsahuje elegantní, klasické a funkční brýle, stejně jako odvážně výrazné modely od předem vybraných značek.

Kulturní život

Optika Richter se zapojuje také do kultury, jakožto nedílné a důležité součásti naší společnosti. Ať jsou to hudební akce, módní přehlídky, festivaly designu či divadlo a kino. Optika Richter funguje také jako prostor pro pořádání eventů a pro propojování…

Veřejný prostor

Optika Richter přispívá ke kultivaci veřejného prostoru blízkého i širšího okolí. Uvědomuje si svůj vztah ke čtvrti i celému městu, ve kterém působí a vnímá svou roli v rámci tohoto organismu. 

Životní prostředí

Optika Richter se snaží chovat co nejšetrněji. Svým konáním přispívá k lepší budoucnosti pro další generace. S tímto vědomím si vybírá své dodavatele, školí zaměstnance a podporuje tematické projekty.  

Vybrané značky

Pomůžeme vás nasměrovat k tomu, abyste vypadali přesně podle svých představ i očekávání vašeho okolí.

Ukázat proces výběru   →
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online