Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit, že v pátek 7.4., v sobotu 8.4. a v pondělí 10.4. budou naše pobočky uzavřeny. Přejeme Vám krásné Velikonoce. ×

Chcete vidět lépe? Vyzkoušejte nové brýlové čočky B.I.G.

Chcete vidět lépe? Vyzkoušejte nové brýlové čočky B.I.G.

Vaše oči vykonají až 250 000 pohybů denně – to znamená čtvrt milionu okamžiků, ve kterých můžete vidět lépe než kdykoliv předtím. Progresivní brýlové čočky B.I.G. pracují s jedinečným individualizovaným modelem každého oka a posouvají tak hranice kvality vidění mnohem dál. Jde o nejmodernější technologii výpočtu brýlových čoček, kterou vám nabízíme i v naší optice.

Každé oko je jedinečné. A přesto byla až doposud tato skutečnost při výrobě čoček do značné míry ignorována. Pro zpracování čoček se využívaly hodnoty založené na standardizovaném modelu oka. Samotné oko je však u každého člověka odlišné a například rozdíl v jeho délce může dosahovat až 10 mm. Proto pouhá 2 % čoček vyrobených tímto způsobem odpovídala individuálnímu oku a umožňovala využít zrakový potenciál.

Inteligentní biometrické brýle

Zásadní změnu v přístupu výroby čoček nabízí inovativní filozofie B.I.G. Vision™ spolu s diagnostickou technologií DNEye® PRO značky Rodenstock, která měří a vyhodnocuje tisíce specifických parametrů každého oka. Právě komplexní měření oka je nezbytné pro výrobu přesných inteligentních biometrických brýlí.

Diagnostický scanner DNEye® nejdříve změří délku oka a několik tisíc dalších bodů. Na základě těchto hodnot informační systém Rodenstock vypočítá přesný biometrický model a dokáže určit centrum ostrého vidění pro každé jednotlivé oko. Čočky vyrobené touto technologií umožňují maximálně ostré vidění – do blízka, do dálky, do střední oblasti a ve všech úhlech pohledu včetně periferních zón.

B.I.G. Vision zajišťuje vyšší kvalitu života

Čočky B.I.G. Vision s technologií DNEye® vám poskytnou velmi přirozený vizuální zážitek bez nepříjemných pocitů, které provázely nošení starších typů multifokálních čoček. Biometrické inteligentní brýle nabízejí až o 40 % ostřejší vidění do blízka a zlepšují i vidění na střední vzdálenosti. Nošení biometrických brýlových čoček tak zlepšuje vizuální komfort v nejdůležitějších oblastech, které nositel brýlí očekává.

image_eyescan 2.jpg

Rodenstock

Německá společnost vyrábí brýlové čočky a obruby precizní kvality již od roku 1877 a déle než 140 let je lídrem v oblasti oční optiky. Ve výrobcích firmy Rodenstock se snoubí poznatky získané řadou let výzkumu, špičkového řemeslného zpracování, přesného broušení a inovativních technologií. Společnost Rodenstock v současné době drží celosvětově přibližně 500 patentů a patentových žádostí zaměřených na inovace v oblasti brýlových čoček, obrub a přístrojů.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online