Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Chcete vidět lépe? Vyzkoušejte nové brýlové čočky B.I.G.

Chcete vidět lépe? Vyzkoušejte nové brýlové čočky B.I.G.

Vaše oči vykonají až 250 000 pohybů denně – to znamená čtvrt milionu okamžiků, ve kterých můžete vidět lépe než kdykoliv předtím. Progresivní brýlové čočky B.I.G. pracují s jedinečným individualizovaným modelem každého oka a posouvají tak hranice kvality vidění mnohem dál. Jde o nejmodernější technologii výpočtu brýlových čoček, kterou vám nabízíme i v naší optice.

Každé oko je jedinečné. A přesto byla až doposud tato skutečnost při výrobě čoček do značné míry ignorována. Pro zpracování čoček se využívaly hodnoty založené na standardizovaném modelu oka. Samotné oko je však u každého člověka odlišné a například rozdíl v jeho délce může dosahovat až 10 mm. Proto pouhá 2 % čoček vyrobených tímto způsobem odpovídala individuálnímu oku a umožňovala využít zrakový potenciál.

Inteligentní biometrické brýle

Zásadní změnu v přístupu výroby čoček nabízí inovativní filozofie B.I.G. Vision™ spolu s diagnostickou technologií DNEye® PRO značky Rodenstock, která měří a vyhodnocuje tisíce specifických parametrů každého oka. Právě komplexní měření oka je nezbytné pro výrobu přesných inteligentních biometrických brýlí.

Diagnostický scanner DNEye® nejdříve změří délku oka a několik tisíc dalších bodů. Na základě těchto hodnot informační systém Rodenstock vypočítá přesný biometrický model a dokáže určit centrum ostrého vidění pro každé jednotlivé oko. Čočky vyrobené touto technologií umožňují maximálně ostré vidění – do blízka, do dálky, do střední oblasti a ve všech úhlech pohledu včetně periferních zón.

B.I.G. Vision zajišťuje vyšší kvalitu života

Čočky B.I.G. Vision s technologií DNEye® vám poskytnou velmi přirozený vizuální zážitek bez nepříjemných pocitů, které provázely nošení starších typů multifokálních čoček. Biometrické inteligentní brýle nabízejí až o 40 % ostřejší vidění do blízka a zlepšují i vidění na střední vzdálenosti. Nošení biometrických brýlových čoček tak zlepšuje vizuální komfort v nejdůležitějších oblastech, které nositel brýlí očekává.

image_eyescan 2.jpg

Rodenstock

Německá společnost vyrábí brýlové čočky a obruby precizní kvality již od roku 1877 a déle než 140 let je lídrem v oblasti oční optiky. Ve výrobcích firmy Rodenstock se snoubí poznatky získané řadou let výzkumu, špičkového řemeslného zpracování, přesného broušení a inovativních technologií. Společnost Rodenstock v současné době drží celosvětově přibližně 500 patentů a patentových žádostí zaměřených na inovace v oblasti brýlových čoček, obrub a přístrojů.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online