Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

MYKITA DAYS v Optice Richter

MYKITA DAYS v Optice Richter

Oblékněte své oči do designových brýlí!
Jen dva dubnové dny pro vás budou v Optice Richter k dispozici tři ucelené kolekce od německého výrobce designových brýlových obrub MYKITA.

Společnost MYKITA byla založena v Berlíně v roce 2003. Jejich brýlové obruby se vyznačují velmi osobitým a minimalistickým stylem, který si zamilujete. Funkčnost brýlí staví v MYKITĚ nade vše, zároveň však každé technologické řešení musí být i estetické.

V naší optice na Běhounské si budeme moct 12. a 13. dubna 2024 vyzkoušet všechny brýlové obruby z kolekcí Mylon, Lite a Lessrim.

MYKITA MYLON jsou brýlové obruby, jejichž design stojí na špičce technologie 3D tisku. Obruby z high-tech materiálu MYLON®, který vznikl v MYKITĚ, je známý svou přizpůsobivostí, výjimečnou lehkostí a odolností. V kolekci MYKITA MYLON najdete obruby čistě z tohoto inovativního materiálu, ale také v kombinaci s nerez ocelí.

Kolekci LITE definují moderní linky a čistá konstrukce brýlových obrub. Obruby jsou vyrobené z oceli nebo v kombinaci směsi materiálů s acetátem. Vyzkoušejte maximální pohodlí v rafinované estetice.

LESSRIM kolekce je definicí smyslu pro transparentnost, čistotu a minimalismus. Reinterpretuje tradiční bezrámový koncept brýlových obrub s nejnovějšími technologiemi povrchových úprav.

Přijďte se zamilovat do MYKITY! Brýlí, které už nesundáte. Těšíme se na vás!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online