Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Podle výzkumu mají jen 2 % lidí vyhovující brýle. Patříte mezi ně?

Podle výzkumu mají jen 2 % lidí vyhovující brýle. Patříte mezi ně?

Věděli jste, že když vám v optice jen změří dioptrie, brýle vám s velkou pravděpodobností nebudou sedět?

Výzkum ukázal, že běžné brýle odpovídají skutečným parametrům oka jen ve 2 % případů.

Každé oko je totiž jedinečné. I když máte stejné dioptrie jako kolega, vaše oči mají tisíce odlišností. Třeba vzdálenost zornic, délku, hloubku přední komory… Když budete mít brýle přesně vypočítané na váš zrak, uvidíte až o 40 % ostřeji ve všech úhlech pohledu. A to i za šera.

Proč je důležité mít správně změřené oči:

  • Odhalíme včas, jestli se váš zrak postupně zhoršuje. I když třeba necítíte změny.
  • Předejdete zdravotním potížím, únavě a bolestem hlavy.
  • Máte jistotu, že nejmodernějším měřicím přístrojem na trhu zachytíme každý detail vašeho oka.
  • Podle dat vyrobíme dokonale individualizované čočky. S nimi uvidíte skutečně ostře v každém okamžiku vašeho dne.
  • Nové čočky umístíme klidně do vašich oblíbených obrouček.

Používáme nejmodernější technologii na trhu

S precizním přístrojem DNEye® scannerem dokážeme komplexně analyzovat váš optický systém s neuvěřitelnou přesností. Scanner nejdříve nasimuluje vidění za zhoršených podmínek a proměří přitom biometrické parametry každého oka.

Kromě toho změříme další parametry na tzv. centrační věži, kde váš zrak snímají dvě kamery. Nafotí, jak vám obruba sedí, vzdálenost oka od brýlové čočky, prohnutí čočky, vzdálenost zornic, sklon obruby… Naprosto každý detail.

Získáme celkem několik tisíc datových bodů. Podle nich vyrobíme dokonale individualizované brýlové čočky, kde je každý bod čočky přesně vypočítaný na vaše oči. Budete tak mít až o 40 % ostřejší vidění ve všech úhlech pohledu, včetně periferních zón a za horších světelných podmínek.

Běžné brýle se do vašeho zraku „trefí“ ve 2 % případů

Přístrojů DNEye® scannerů je v Brně jen asi pět. Téměř ve všech optikách vám udělají tradiční výpočet dioptrií. Ten předpokládá, že máte „standardní oko“, a pracuje jen se 4 základními hodnotami refrakce z běžného testu zraku.

Ale každé oko je naprosto jedinečné. To znamená, že běžně vyrobené čočky od většiny výrobců v 98 % případů neodpovídají skutečným potřebám vašich očí. Brýle jsou pak nepohodlné a vy v nich prostě hůř vidíte.

Promog blogu–2 (1).png

U nás dostanete vždy luxusní čas od nejlepších optometristů

V Optice Richter víte jistě, že jsme proměřili všechny aspekty a 100% správně. Dáváme bezkonkurenčně nejvyšší časovou dotaci na měření – 45 minut. Důkladné měření je totiž základ naší péče o vaše zdraví. V lepších optikách obvykle zabere měření 30 minut, jinde dokonce i jen 10 minut.

Máme vysokou koncentraci optometristů a jen ty nejlepší oční optiky. Tak zajistíme, že vám změříme oči opravdu pečlivě. Pravidelně je vzděláváme, takže se pořád zdokonalují a drží krok s novinkami v oboru. Tento rok např. dokončili intenzivní půlroční školení s jedním z nejlepších optometristů v ČR – Pavlem Křížem z Kroměříže.

Váš zrak prověříme ze všech stran

Naše vyšetření zraku zahrnují testy ostrosti vidění, prostorového vnímání, zorného pole, kontrastní citlivosti a barvocitu. Podrobně vyšetříme zrak na dálku, na blízko, zkontrolujeme spolupráci obou očí. Celkem projdeme asi 25 testů.

Rodenstock posunul přesnost měření za hranice možného

Německá společnost Rodenstock vyrábí precizní brýlové čočky a obruby už od roku 1877. Přes 140 let je považovaná za lídra v oblasti oční optiky. S nepřesným modelem „standardního oka“ se nechtěla smířit. Výsledkem jejich revolučního výzkumu je jedinečná technologie měření DNEye® PRO, kterou v Optice Richter používáme. A také ty nejpreciznější brýlové čočky na světě B.I.G. EXACT (biometrické inteligentní brýle).

Promo blogu–3 (1).png

Měníme váš pohled na to, jak se starat o své zdraví

Vaše zdraví je pro nás na 1. místě. Proto našim zákazníkům doporučujeme chodit na měření každý rok. Jen tak máme jistotu, že pečujeme o vaše oči nejlépe, jak můžeme. Naším cílem je zvýšit celkovou úroveň péče o optické zdraví ve společnosti. Ať se staráme o oči stejně, jako třeba chodíme k zubaři nebo ke kadeřníkovi.

Objednejte se na měření zraku v Optice Richter a zažijte skvělou péči a to nejostřejší vidění!

#ZrakovéZdraví #PrecizníMěřeníZraku #OptikaRichter #Brno #skvělákáva

Mrkněte také na: https://www.rodenstock.cz/.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online