Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Pohodové Vánoce s Optikou Richter

Pohodové Vánoce s Optikou Richter

Zapomeňte na nákupní seznamy, shon a tlačenice. U nás zažijete pohodové Vánoce. Všem zákazníkům, kteří nás do Vánoc navštíví servírujeme bio punč Sonnentor. Z loňska máme ověřeno, že působí blahodárně na nervy i na tělo.

A budete-li chtít, rovnou u nás pořídíte dárky pro celou rodinu – od dárkových balíčků po poukázky na náš sortiment.

Dárkové balíčky

Nevíte, co na Vánoce? Nechejte to letos na nás. Přichystali jsme krásné dárkové balíčky, které potěší každého nositele brýlí či kontaktních čoček. Pro rodiče, kamarády, prarodiče, kolegu v práci. Vše za zvýhodněnou cenu.

221115_post (1).png

Dárkové poukazy

Dárek, kterým se zaručeně trefíte do vkusu? Zkuste letos pod stromeček umístit dárkový poukaz do naší optiky – vybírat můžete z poukazů od 500 Kč do 5 000 Kč, které platí na veškerý sortiment v naší optice. Obdarovaný si tak může vybrat nejen dioptrické, ale třeba i kvalitní sluneční či sportovní brýle. Poukazy vám zdarma zabalíme do krásné dárkové krabičky.

221121_post (1).png

Něco navíc

Dárky u nás můžete nejen pořídit, ale také dostat. Ke každé objednávce totiž dostanete perličkovou vánoční ozdobu od české firmy Rautis.

Foukání skleněných perlí a výroba perličkových ozdob má v Poniklé tradici už od roku 1902 a Rautis je poslední firma na světě, která je vyrábí podle historické technologie zapsané v dědictví UNESCO.

Možná si je pamatujete ze stromku vaší babičky. Jsou designově dokonalé a nadčasově krásné – a to je něco, co je nám blízké.

221112_post (1).png

Vašemu vánočnímu stromku bude určitě slušet!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online