Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Teď & kdysi – jak šel čas na pobočce Běhounská

Teď & kdysi – jak šel čas na pobočce Běhounská

Je to přesně 20 let, co můžete na Běhounské ulici projít okolo naší optiky. Za tu dobu se pobočka proměňovala, rostla a vyvíjela – stejně jako my a naše služby. Něco však zůstalo stejné. Nadšení a touha nabízet vám v Brně ty nejkvalitnější brýle s prvotřídním servisem.

Nebylo to ale vždy snadné. Při otevření pobočky v roce 2003 na nás lidé ve dveřích volali – Nemáte rajčata? Byla to celkem pochopitelná otázka, prodejnu jsme tehdy otevřeli na místě bývalého obchodu se zeleninou. Naštěstí se brzy rozneslo, že spíše než lilkovitou zeleninu umíme prvotřídní brýle.

Nakoukněte do archivu a zavzpomínejte s námi. Určitě rozpoznáte stálice našeho týmu, které vám pomáhají vybírat brýle už celá dvě desetiletí.

1.gif

2.gif

3.gif

4.gif

5.gif

6.gif

7.gif

8.gif

Dočetli jste až sem? Pak nám dovolte jako poděkování za vaši důvěru a nadšení pro věc nabídnout 20% slevu na celý sortiment. Uplatníte ji na obou pobočkách v týdnu od 22. do 26. května. A pozor – právě v pátek 26. května se u nás koná i Den otevřených dveří, kdy si s námi můžete přiťuknout na dalších 20 let.

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online