Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Zaostřeno na řidiče

Zaostřeno na řidiče

[ UKONČENÁ AKCE ] – Kontrolujete zda blinkry blikají, stěrače stírají a brzdy brzdí? Nezapomeňte si prosím alespoň 1x ročně zkontrolovat i svůj zrak.

Nehoda není vždy náhoda ‒ při testování zraku u skupiny řidičů spolu s Policií ČR a Besipem jsme zjistili, že celých 8 % z nich vůbec nemělo sednout za volant. A to mezi nimi byli i řidiči, kteří brýle už nosí. Neměli ale správně změřené dioptrie.

Přijďte k nám na vyšetření unikátním DNEye scannerem, který dokáže komplexně analyzovat váš optický systém včetně nočního vidění.

DNEye scanner je měřící přístroj, který má v sobě autorefraktometr, rohovkový topograf, keratometr a unikátní wavefront aberometr. Jde o revoluci v měření, která využívá 100% Vašeho potenciálu na vidění. Tento přístroj nabízí měření v celém rozsahu otevřené pupily, tedy při podmínkách za šera,ale také při denním světle.

Výsledkem DNEye optimalizace je minimalizace nežádoucích efektů aberací vyššího řádu.

Jeden z častých poznatků zákazníků očních optik je, že při snížených světelných podmínkách neradi řídí, nebo v plně korigovaných brýlích cítí únavu. Výhodou DNEye optimalizovaných čoček je to, co většina Vašich zákazníků od periferních brýlí očekává. Tím je lépe vidět v noci nebo za zhoršených světelných podmínek, kdy oči musí rozeznávat lidské postavy, či jiné objekty za velmi slabého nebo nepřirozeného osvětlení.

Milo-idi3.jpg

DNEye optimalizované čočky mají pozitivní dopad na kvalitu života lidí, kteří v noci pracují, řídí nebo se pravidelně potýkají se špatnými světelnými podmínkami.

V případě, že to bude třeba a necháte si udělat i nové brýle s technologií DNEye, oceníme vaši zodpovědnost dálniční známkou zdarma!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online