Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Richter Fashion Days for kids 2024 – nejširší výběr brýlí pro děti na jednom místě

Oblékněte oči svých dětí do brýlí, které jim prostě sednou.

Od 11. do 15. března pro vás a vaše děti budou v naší optice v Bílém domě na Žerotínově náměstí 6 k dispozici brýle z nejnovějších dětských kolekcí evropských designových výrobců.

Na jednom místě tak najdete nejširší výběr brýlových obrub, které si budete moct vyzkoušet. Navíc vám budou k dispozici naši optometristé. Pomohou vám jak s výběrem brýlových obrub, tak s doporučením na vhodné brýlové čočky, které budou očím vašich dětí plně vyhovovat.

Máte doma malé princezny a prince nebo akční hrdiny a hrdinky? Pak se s nimi rozhodně zastavte. Budou pro vás připraveny brýlové obruby od značek Disney Princess, Barbie, Les Minions nebo Avengers.

princezny.png

Photo from Avengers, Disney Princess, Barbie eyewear manufacturer Instagram.

Pro děti s vytříbeným vkusem budeme mít připravené ucelené kolekce brýlových obrub od fashion značek jako Tom Tailor, Lacoste nebo Point.

lacoste.png

Photo from Lacoste eyewear manufacturer Instagram.

Sportovci a sportovkyně si budou moct vyzkoušet padnoucí brýlové obruby od značek Nike, Swissflex, Demetz nebo opravdu odolné a lehké obruby od Humphrey's nebo Eschenbach Titanflex.

sportovci.png

Photo from Nike, Eschesnbach Titanflex, Demetz eyewear manufacturer Instagram.

Přijďte na přednášku o dětské myopii

V poslední době v našem oboru rezonuje téma nárůstu myopie (krátkozrakosti) v populaci. Momentálně je v Evropě 37 % krátkozrakých lidí, ale už v roce 2050 se očekává nárůst na 52 %.

Myopie se diagnostikuje u dětí již v nízkém věku (8–11 let) a nové technologie umožňují progresivní nárůst myopie u dětí zbrzdit.

FB cover – OR prednaska 13.3_.jpg

Na toto téma jsme pro vás připravili přednášku zdarma. Udělejte si čas přijďte zjistit, kam se posunuly možnosti péče o zdravý zrak vašich dětí.

13. 3. 2024 v 16.00 v 6. patře Bílého domu na Žerotínově náměstí 6 v Brně.

Chci jít na přednášku

Můžete se těšit na profesionály v oboru, Martina Bartoše a naši Natálii Šimulákovou, kteří vás problematikou provedou a také zodpoví vaše otázky.

Těšíme se!

Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online