Přeskočit na hlavní obsah Chci vyšetření zraku

Dioptrické sluneční brýle

Dioptrické sluneční brýle v mnoha situacích přinášejí mnoho výhod pro lidi, kteří nechtějí a nebo nemohou nosit kontaktní čočky.

A i když nosíte kontaktní čočky, určitě oceníte některé výhody které sluneční dioptrické brýle mají při určitých situacích a aktivitách. Určitě občas nastane situace, že jste nachlazený, máte alergii nebo nepříjemný zánět, či jiné onemocnění. To znamená, že pokud nosíte kontaktní čočky, tak je to v tomto případě nevhodné a Vy nutně potřebujete někam zajít a venku svítí prudké slunce. Také například v prašných prostředích, kde je riziko vniknutí prachových částeček do oka je vhodnější použít dioptrické sluneční brýle.

V současné době je možné na kvalitní sluneční brýle zabrousit dioptrické sluneční čočky. Často není ani poznat, že Vaše sluneční brýle jsou dioptrické. Výhodou pro sluneční brýle ještě je, že při výběru samotného dioptrického skla si můžete sami zvolit typ brýlové čočky, barvu a povrchovou úpravu podle vašich požadavků a tím ještě zvýšit kvalitu pro sluneční brýle ale především ochranu vašeho zraku. Můžete si zvolit i například polarizační čočky, antireflexní a různé zrcadlové vrstvy, které původní bezdioptrické sluneční brýle neměli. Je možné dokonce nechat si vyrobit tyto typy slunečních brýlí v multifokálním provedení. Samozřejmě, že možnost zvolit si samotné obroučky, je do určité míry závislá na výši dioptrie a popřípadě vzdálenosti zornic, ale pro většinu lidí je dnes už možné najít to "ideální" řešení. Samozřejmostí pro dioptrické sluneční brýle je 100% UV filtr. Bez problémů si tedy můžete vybírat z nabídky těch nejznámějších světových výrobců a značek a najít si to, co se vám opravdu líbí a v čem se budete cítit pohodlně.

Sluneční dioptrická korekce

  1. Dioptrická korekce kontaktními čočkami a možnost nosit sluneční brýle bez jakéhokoliv omezení.
  2. Do speciálních dioptrických slunečních brýlí můžeme vložit speciální dioptrický klip obsahující zabroušené brýlové čočky.
  3. Možnost vybrat si vhodné sluneční brýle a výměnit bezdioptrická sluneční skla za dioptrická sluneční skla.
  4. Výběr dioptrické obroučky se slunečným předvěsem, který se nasadí na přední část brýlí. A když sluníčko nesvítí, tak se dá lehce a bez problémů z obroučky sejmout.
Přejít zpět
Přijďte si k nám změřit zrak
Rezervujte se online